Старши специалист Инженеринг на мрежата – гр. София

Инфраструктура - Имоти

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ние предоставяме съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Участва в процеса на оптимизация на съществуващи свързаности и топологии на различните родове преносни услуги
  • Систематизира, анализира и изготвя предложения и отчети за изграждането и развиването на преносните мрежи
  • Съдейства при планиране инфраструктурата фиксираната и мобилната мрежа
  • Работа с информационни системи и база данни за ресурсите на мрежата
  • Посещава телекомуникационни обекти и дефинира инфраструктурните изисквания за интегриране на нов хардуер в мрежата
  • Изготвя документация за имплементиране на активни и пасивни съоръжения в мрежата
  • Извършва приемателни тестове по процедура за интегриране на нови елементи в опорната и клиентска фиксирана мрежа

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Висше образование в сферата на телекомуникациите
  • Минимум две години опит на подобна позиция
  • Сертификат за умение за работа с мрежови технологии  ще се счита за предимство
  • Много добри познания в областта на телекомуникационните стандарти, IP Packet Networks, METRO-мрежи, SDH, DWDM, Server Platforms, PON, и RAN принципите,
  • Познания в областта на пасивната мрежова инфраструктура, както и стандартите за нейното изграждане  (FOC; PP; Racks; Cabling; etc)
  • Познания в областта на мобилните и фиксирани мрежи и съоръжения
  • Познания в работата с Географски Информационни Системи/ГИС/
  • Много добро владеене на английски език - писмено и говоримо
  • Много добри компютърни умения – MS Office (Excel, Word, Visio, Access), CAD
  • Свидетелство за управление на МПС - категория „В“
  • Готовност за регулярно посещение на обекти на компанията, извън територията на гр. София
  • Умения за работа в екип и за бързо разрешаване на проблеми

ТОВА, КОЕТО ПРЕДЛАГАМЕ Е:

  • Конкурентно възнаграждение с възможност за годишен бонус спрямо представянето ти
  • Приятелска и екипна атмосфера
  • Възможност за работа от вкъщи в хибриден режим на работа
  • 23 дни платен годишен отпуск
  • 1 ден допълнителен платен отпуск за рожден ден
  • Редица придобивки като: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други
  • Търговски отстъпки в над 100 наши партньори в цялата страна - хотели, магазини, ресторанти, банки, авто услуги и още много други

 Начин на кандидатстване:

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография, не по-късно късно от 9 юли 2024г.