Специалист Проектиране, Конструкции – гр. София

Инфраструктура - Имоти

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ние предоставяме съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

 Търсим технически подготвен и амбициозен Специалист Конструкции за екипа от проектанти на отдел Инфраструктура - Имоти.

Отговорностите ти ще бъдат да…

  • Изготвяш технически задания за проектиране на обекти от мрежата на Vivacom по част Конструктивна
  • Извършваш контролна работата по проектите, изготвени от външни фирми – подизпълнители по част Конструктивна
  • Следиш за изпълнението на качествените показатели при монтажни дейности на обектите от мрежата на компанията, съгласно изискванията на производителите и в съответствие с установените вътрешни стандарти
  • Обобщаваш и проверяваш информацията за състоянието на обектите от мрежата и я отразяваш своевременно в документацията на обекта
  • Изготвяш справки, отчети и анализи, отразяващи дейността и резултатите от нея

Очакваме от теб да притежаваш…

  • Висше техническо образование, специалност Строителство на сгради и съоръжения
  • Професионален опит в областта на Проектиране Метални и стоманобетонни Конструкции
  • Опит в сферата на проектирането на стоманени конструкции, в частност Решетъчни Стоманени Конструкции ще се счита за предимство
  • Познания по Енергийна ефективност, както и Геотехническо проектиране, по-специално фундиране
  • Познания на нормите за проектиране на стоманени конструкции – БДС / Еврокод
  • Отлични компютърни умения – MS Office, AutoCAD
  • Опит с Advance Steel, SAP2000, Robot Structural Analysis ще се счита за предимство
  • Добро владеене на английски език – писмено и говоримо
  • Свидетелство за управление на МПС, кат.В
  • Умения за работа в екип
  • Добри комуникационни и организационни умения

Допълнително предимство ще имат:

Познания по основни нормативни актове:

  • Закон за устройство на територията (ЗУТ)
  • Закон за здравословни и безопасни условия на труд и нормативните актове по прилагането му;
  • Наредба № 4 от 2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти (ДВ, бр. 51 от 2001 г.);
  • Наредба за правилата и нормите за проектиране, разполагане и демонтаж на електронни съобщителни мрежил Приета с ПМС № 286 от 18.11.2019 г., обн., ДВ, бр. 92 от 22.11.2019г.
  • Наредба №3 от 21 юли 2004 г. за основните положения за проектиране на конструкциите на строежите и за въздействията върху тях

Ние ти предлагаме…

  • Приятелска и екипна атмосфера
  • Възможност за работа от вкъщи в хибриден режим на работа
  • 23 дни платен годишен отпуск
  • 1 ден допълнителен ден платен отпуск за рожден ден
  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Редица придобивки като: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други
  • Търговски отстъпки в над 100 наши партньори в цялата страна - хотели, магазини, ресторанти, банки, авто услуги иоще много други

Начин на кандидатстване:

Ако припознаваш себе си в нашето предложение и искаш да продължиш своето развитие в успешния екип на Vivacom натиснете бутон „Кандидатствай“, за да прикачиш автобиография за позицията, не по-късно от 25 юли 2024г.