Търговски представител Ключови клиенти – гр. София

Корпоративни продажби

Ние от Vivacom вярваме, че продажбите са не просто работа, а начин на живот. Нашата мисия е да осигурим на клиентите си качествени технологични решения и да бъдем предпочитания доставчик на телекомуникационни услуги в България.

Ако обичаш да предизвикваш себе си, целите и високите резултатите са стратегията ти да печелиш добре, то ние от Vivacom имаме интересно предложение за теб!

ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ:

  • Консултиране на клиенти на Vivacom относно дейността на компанията, асортимента и условията за предоставяне на телекомуникационни решения, с цел установяване на дълготрайно партньорство
  • Продажба на нови продукти и услуги, спрямо телекомуникационните нужди на клиенти от конкретна база данни
  • Развитие на потенциала на съществуващи клиенти и привличане на нови клиенти
  • Съдействие за разрешаване на възникнали телекомуникационни казуси в зависимост от изискванията и нуждите на съответния клиент
  • Проследяване развитието на пазара и дейността на конкурентни компании и предлагане на подходящи стратегии за оптимизиране на бизнес резултата на Vivacom

УСПЕШНИЯТ КАНДИДАТ ПРИТЕЖАВА:

  • Висше образование
  • Отлично владеене на английски език писмено и говоримо
  • Търговски опит в сферата на телекомуникации
  • Познания в областта на телекомуникационния пазар и услуги
  • Умения за активна директна работа с корпоративни клиенти
  • Способност за убеждаване, устойчивост и отстояващо поведение
  • Много добра компютърна грамотност
  • Шофьорска книжка категория B

И за да носи работата пълно удоволствие, ние ти предлагаме:

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки като допълнително здравно застраховане, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта, възможност за работа от разстояние и много други..

Ако припознаваш себе си в нашето предложение и искаш да станеш част от успешния търговски екип на Vivacom, изпрати автобиография за позицията, като натиснеш бутон „Кандидатствай“, не по-късно от 7 август 2024 г.