Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • БНТ на 60

    01:25:00 - 02:25:00

    Силвия Кацарова/п/

  • Госпожо Държавен секретар 4

    02:25:00 - 06:00:00

    Телевизионен филм. Тв филм /6 епизод/п/ (12)

  • Пътеки

    06:00:00 - 06:45:00

    П/

  • Дивия Франк в Австралия

    06:45:00 - 07:35:00

    Документално предаване. Документална поредица/п/ (12)

  • Европа днес

    07:35:00 - 07:45:00

    Документално предаване. Документална поредица

  • Телепазарен прозорец

    07:45:00 - 08:00:00

    Телепазар

  • Лодките

    08:00:00 - 09:15:00

    Анимация. Детски анимационен филм /Норвегия, 2017г. /

  • Двойната Тина

    09:15:00 - 09:30:00

    Телевизионен филм. Детски тв филм /Ирландия, 2019г. /

  • Магна Аура - изгубеният град

    09:30:00 - 10:00:00

    Телевизионен филм. Тв филм

  • Ваканцията на Лили

    10:00:00 - 11:00:00

    Телевизионен филм. Тв филм

  • Пристанище

    11:00:00 - 12:00:00

    Документален филм

  • По света и у нас

    12:00:00 - 12:30:00

  • Бразди

    12:30:00 - 13:00:00

    П/

  • Иде нашенската

    13:00:00 - 14:00:00

    Музика с Даниел Спасов и Милен Иванов. П/

  • В памет на проф. Димитрина Гюрова - СавоваТВ театър: Рози за д-р Шомов

    14:00:00 - 15:30:00

    Тв постановка /1973г. /, режисьори: Димитрина Гюрова и Николай Савов, В ролите: Любомир Кабакчиев, Венелин Пехливанов, Венцислав Кисьов, Искра Радева, Виолета Бахчеванова.

  • Борба с дивото: Оцеляване в Серенгети

    15:30:00 - 17:00:00

    Игрален филм. Канада, 2015г. /, Режисьор: Ричард Бодингтън, В ролите: Си. Джи Адамс, Ерин Пит, Наташа Хенстридж и др.

  • Вечната музика

    17:00:00 - 17:30:00

    П/

  • Моят плейлист

    17:30:00 - 18:30:00

    Атанас Пенев/п/

  • Извън играта

    18:30:00 - 19:00:00

    Телевизионна игра. Асен Блатечки/п/

  • Тайните на Ирландияте земи

    19:00:00 - 19:50:00

    Документално предаване. 3-серийна документална поредица /Ирландия, 2013г. /, Режисьор: Колм Кро. Ули.

  • България от край до край: Разкази на сърцето

    19:50:00 - 20:00:00

  • По света и у нас

    20:00:00 - 20:30:00

  • След новините

    20:30:00 - 20:45:00

  • Спортни новини

    20:45:00 - 21:00:00

    Спортно предаване

  • Живот на скорост

    21:00:00 - 22:40:00

    Игрален филм. САЩ, 2011г. /, Режисьор: Николас Уиндинг Рейфън, В ролите: Райън Гослинг, Кери Мълиган, Брайън Кранстън и др. (14).

  • По света и у нас

    22:40:00 - 22:55:00

  • Стрелата

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 5, сез. 4, сериал

  • Гранд

    01:00:00 - 01:30:00

    еп. 7, сез. 2, сериал

  • Домашен арест

    01:30:00 - 02:00:00

    еп. 7, сериал

  • BTV Новините

    02:00:00 - 02:30:00

    (П)

  • Преди обед

    02:30:00 - 04:30:00

    (П)

  • Завинаги

    04:30:00 - 05:30:00

    еп. 7, сез. 2, сериал, Турция, 2017

  • Домашен арест

    05:30:00 - 06:00:00

    Сериал (П)

  • Джи Ай Джо: Сигма 6

    06:00:00 - 06:30:00

    еп. 12, сериал, анимация

  • По стъпките на Чарлз Дарвин

    06:30:00 - 07:30:00

    Документален, UK, 2017. Част I

  • Приятели

    07:30:00 - 08:00:00

    еп. 9, сез. 3, сериал

  • Тази събота и неделя, най - доброто

    08:00:00 - 11:00:00

    Уикенд блок

  • Cool.... T, най - доброто

    11:00:00 - 12:00:00

    Лайфстайл предаване

  • BTV Новините

    12:00:00 - 12:30:00

    Обедна емисия, водещите новини

  • Богатствата на България

    12:30:00 - 13:00:00

    Документална поредица (П)

  • Лотария

    13:00:00 - 15:00:00

    Комедия, Русия, 2017. Режисьор: Роман Самгин, В ролите: Андрей Рожков, Дмитрий Брекоткин, Вячеслав Мясников, Юлия Михалкова, Алексей Маклаков, Олеся Железняк, Валентина Мазунина и др.

  • BTV Ваканция: Ледена епоха 3: Зората на динозаврите

    15:00:00 - 16:50:00

    Анимация, приключенски, комедия, САЩ, 2009. Карлос Салдана и Майкъл Търмайер

  • Лабиринтът: Невъзможно бягство

    16:50:00 - 19:00:00

    Фантастика, екшън, трилър, САЩ, Канада, UK, 2014. Режисьор: Уес Бол, В ролите: Дилън О'Брайън, Кая Скоделарио, Уил Полтър, Томас Броуди, Сангстър, Патриша Кларксън, Ки Хонг Лий, Крис Шефилд, Блейк Купър и др.

  • BTV Новините

    19:00:00 - 19:30:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

    Поредица за журналистически филми и разследвания (П)

  • Мегахит: Нощ в музея: Тайната на гробницата

    20:00:00 - 22:00:00

    Фентъзи, комедия, приключенски, САЩ, UK, 2014. Режисьор: Шон Леви, В ролите: Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джървейс, Дан Стивънс, Ребъл Уилсън, Рами Малек, Бен Кингсли, Дик Ван Дайк и др.

  • Скорпион

    00:30:00 - 01:30:00

    сез. 4, сериал

  • Женени с деца

    01:30:00 - 02:30:00

    сез. 4, сериал

  • Завинаги свързани

    02:30:00 - 04:30:00

    Сериал

  • Остани с мен

    04:30:00 - 06:00:00

    Сериал (П)

  • Госпожа Фазилет и нейните дъщери

    06:00:00 - 07:00:00

    Сериал (П)

  • Бреговете на Чесапийк

    07:00:00 - 08:00:00

    сез. 2, сериал

  • Събуди се

    08:00:00 - 10:00:00

    Телевизионно предаване

  • Инга Линдстрьом: Отново у дома

    10:00:00 - 12:00:00

    В ролите: Изабел Полак, Мартин Бретшнайдер, Роман Рот, Щефан Гюбсер и др

  • Новините на NOVA

    12:00:00 - 12:30:00

  • Темата на NOVA

    12:30:00 - 13:00:00

  • Александър и безкрайно лошият ден

    13:00:00 - 14:30:00

    В ролите: Стив Карел, Дженифър Гарнър, Бела Торн, Ед Оксенбоулд и др

  • Уилоу

    14:30:00 - 17:00:00

    В ролите: Вал Килмър, Уоруик Дейвис, Джийн Марш, Били Парти, Джоан Уейли и др

  • Съдби на кръстопът

    17:00:00 - 18:00:00

    Предаване на NOVA

  • Ничия земя

    18:00:00 - 19:00:00

    Телевизионно предаване

  • Новините на NOVA

    19:00:00 - 19:20:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • Темата на NOVA

    19:20:00 - 20:00:00

  • Тримата мускетари

    20:00:00 - 22:10:00

    В ролите: Мила Йовович, Орландо Блум, Кристоф Валц, Логан Лърман, Люк Евънс, Матю Макфейдън, Рей Стивънсън, Мадс Микелсън и др.

  • Скорпион

    00:30:00 - 01:30:00

    сез. 4, сериал

  • Женени с деца

    01:30:00 - 02:30:00

    сез. 4, сериал

  • Завинаги свързани

    02:30:00 - 04:30:00

    Сериал

  • Остани с мен

    04:30:00 - 06:00:00

    Сериал (П)

  • Госпожа Фазилет и нейните дъщери

    06:00:00 - 07:00:00

    Сериал (П)

  • Бреговете на Чесапийк

    07:00:00 - 08:00:00

    сез. 2, сериал

  • Събуди се

    08:00:00 - 10:00:00

    Телевизионно предаване

  • Инга Линдстрьом: Отново у дома

    10:00:00 - 12:00:00

    В ролите: Изабел Полак, Мартин Бретшнайдер, Роман Рот, Щефан Гюбсер и др

  • Новините на NOVA

    12:00:00 - 12:30:00

  • Темата на NOVA

    12:30:00 - 13:00:00

  • Александър и безкрайно лошият ден

    13:00:00 - 14:30:00

    В ролите: Стив Карел, Дженифър Гарнър, Бела Торн, Ед Оксенбоулд и др

  • Уилоу

    14:30:00 - 17:00:00

    В ролите: Вал Килмър, Уоруик Дейвис, Джийн Марш, Били Парти, Джоан Уейли и др

  • Съдби на кръстопът

    17:00:00 - 18:00:00

    Предаване на NOVA

  • Ничия земя

    18:00:00 - 19:00:00

    Телевизионно предаване

  • Новините на NOVA

    19:00:00 - 19:20:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • Темата на NOVA

    19:20:00 - 20:00:00

  • Тримата мускетари

    20:00:00 - 22:10:00

    В ролите: Мила Йовович, Орландо Блум, Кристоф Валц, Логан Лърман, Люк Евънс, Матю Макфейдън, Рей Стивънсън, Мадс Микелсън и др.

  • Философите

    00:10:00 - 01:55:00

    Драма, трилър, фентъзи, 2013. Режисьор: Джон Хадълс, В ролите: Джеймс Д'Арси, Софи Лоу, Дарил Сабара, Фреди Строма и др.

  • Дориан Грей

    01:55:00 - 03:45:00

    Фантастика, трилър, драма, 2008. Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Колин Фърт, Бен Барнс, Бен Чаплин, Рейчъл Хърд-Ууд, Емила Фокс, Ребека Хол, Каролин Гудал, Фиона Шоу, Мариам д'Або, Даниел Нюман.

  • Моите боровинкови нощи

    03:45:00 - 05:15:00

    Драма, романтичен, 2007. Режисьор: Уонг Карвай, В ролите: Натали Портман, Рейчъл Уайз, Джуд Лоу, Дейвид Стратърн, Нора Джоунс.

  • Лодките

    05:15:00 - 06:25:00

    Анимация, 2017. Режисьор: Симен Алсвик, Уил Аушръст. По време на една жестока буря Елиас получава сигнал за тревога от съседното пристанище - Големият Док с молба да окаже помощ на плавателен съд в беда.

  • Капитан Шарки

    06:25:00 - 07:45:00

    Анимация, екшън, приключенски, 2018. Режисьор: Ян Щолц, Хуберт Вайланд. Надутият самохвалко Капитан Шарки смята себе си за най-страшният пират на Седемте морета.

  • НОВИНИ

    00:00:00 - 00:20:00

    (П)

  • Спорт в обектива

    00:20:00 - 01:00:00

    (П)

  • 07:00 - Повторения

    01:00:00 - 07:10:00

  • Другото лице

    07:10:00 - 07:25:00

  • Имате думата с Александър Владимиров

    07:25:00 - 08:00:00

    (П)

  • Социална мрежа - избрано

    08:00:00 - 08:30:00

  • Пулс - с Гергана Добрева

    08:30:00 - 09:00:00

    Здравно предаване

  • Другото лице

    09:00:00 - 09:30:00

  • Денят на живо с Наделина Анева

    09:30:00 - 10:15:00

    (П)

  • Документален филм на Канал 3

    10:15:00 - 11:15:00

    Документален филм

  • Топ шоп

    11:15:00 - 11:30:00

  • Спорт в обектива - избрано

    11:30:00 - 12:00:00

  • НОВИНИ

    12:00:00 - 12:15:00

  • Бизнес новини

    12:15:00 - 12:30:00

  • Другото лице

    12:30:00 - 13:00:00

  • НОВИНИ

    13:00:00 - 13:15:00

  • Стъпки към успеха

    13:15:00 - 13:30:00

  • Кухнята на Звездев

    13:30:00 - 14:00:00

    Кулинарно предаване

  • НОВИНИ

    14:00:00 - 14:15:00

  • Парчета от реалността

    14:15:00 - 14:45:00

  • Телемаркет

    14:45:00 - 15:00:00

  • НОВИНИ

    15:00:00 - 15:15:00

  • Патарински LIVE - избрано

    15:15:00 - 16:00:00

  • НОВИНИ

    16:00:00 - 16:16:00

  • Офанзива с Любо Огнянов - избрано

    16:16:00 - 17:00:00

  • Документален филм на Канал 3

    17:00:00 - 18:00:00

    Документален филм

  • НОВИНИ Централна емисия

    18:00:00 - 18:45:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • Парчета от реалността

    18:45:00 - 19:00:00

  • НОВИНИ Централна емисия

    19:00:00 - 19:45:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • Бизнес новини

    19:45:00 - 20:00:00

  • НОВИНИ

    20:00:00 - 20:20:00

  • Интервю с Наделина Анева

    20:20:00 - 21:00:00

  • НОВИНИ

    21:00:00 - 21:20:00

  • Спорт в обектива

    21:20:00 - 22:00:00

  • НОВИНИ

    22:00:00 - 22:20:00

  • Изкуство по време на пандемия

    22:20:00 - 23:00:00

  • НОВИНИ

    23:00:00 - 23:20:00

  • Офанзива с Любо Огнянов - избрано

    23:20:00 - 00:00:00

  • Направи ме татко

    00:00:00 - 02:00:00

    Комедия, романтичен, Австралия, 2012. Режисьор: Питър Темпълман, В ролите: Клар Боуен, Райън Куонтън, Сара Снук, Райън Кор, Божана Новакович, Сюзан Прайър и др.

  • Комиците и приятели

    02:00:00 - 03:00:00

    Комедийно шоу (есен, 2019

  • Шоуто на Николаос Цитиридис

    03:00:00 - 04:00:00

    Телевизионно шоу (П)

  • Приятели

    04:00:00 - 05:00:00

    Сериал (П)

  • Комиците и приятели

    05:00:00 - 06:00:00

    Комедийно шоу (П)

  • Малкото пони

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 15 и 16, сериал

  • Изгубеняци

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 3 и 4, сез. 3, сериал

  • На гости на третата планета

    08:00:00 - 09:00:00

    Сериал (П)

  • На по - добро място

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 6 и 7, сез. 4, сериал

  • Големият Стан

    10:00:00 - 12:00:00

    Комедия, екшън, САЩ, 2008. Режисьор: Роб Шнайдър, В ролите: Роб Шнайдър, Дейвид Карадайн, М. Емет Уолш, Сали Къркланд, Ричард Кайнд, Дженифър Морисън и др.

  • Обир със стил

    12:00:00 - 14:00:00

    Комедия, криминален, САЩ, 2017. Режисьор: Зак Браф, В ролите: Майкъл Кейн, Морган Фрийман, Алън Аркин, Крстофър Лойд, Ан, Маргрет, Мат Дилън, Питър Серафиноуиц, Шабан Фалън, Джон Ортиз, Джоуи Кинг и др.

  • Приятели

    14:00:00 - 15:00:00

    Сериал (П)

  • Шитс Крийк

    15:00:00 - 16:00:00

    Сериал (П)

  • Модерно семейство

    16:00:00 - 18:00:00

    Сериал (П)

  • Комиците и приятели

    18:00:00 - 18:30:00

    Комедийно шоу (есен, 2019

  • Фитнес

    18:30:00 - 19:30:00

    Сериал (П)

  • На по - добро място

    19:30:00 - 20:30:00

    Сериал (П)

  • Бетовен става известен

    20:30:00 - 22:30:00

    Комедия, семеен, САЩ, 2008. Режисьор: Майк Елиът, В ролите: Джонатан Силвърман, Дженифър Финиган, Мойзес Ариас, Еди Грифин и др.

  • Изгубеняци

    22:30:00 - 23:30:00

    еп. 3 и 4, сез. 3, сериал (П)

  • Събудих се в Мексико

    01:45:00 - 03:45:00

    Приключенски, комедия (САЩ, 2014. Режисьор: Скот Армстронг, В ролите: Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Уудуърд, Алисън Бри, Роза Салазар и др.

  • Кръгът

    03:45:00 - 06:00:00

    Фантастика, трилър (ОАЕ, САЩ, 2017. Режисьор: Джеймс Понсолд, В ролите: Ема Уотсън, Том Ханкс, Джон Бойега, Глен Хедли, Бил Пакстън, Карън Гилън и др.

  • Alibi.com

    06:00:00 - 07:45:00

    Комедия, Франция, 2017. Режисьор: Филип Лашо, В ролите: Филим Лашо, Елоди Фонтан, Жюлиан Арути, Тарек Будали, Натали Бай и др.

  • София Грейс и Роузи: Кралско приключение

    07:45:00 - 09:30:00

    Семеен, комедия, приключенски, САЩ, 2014. Режисьор: Брайън Левант, В ролите: София Грейс, Роузи Маклеланд, Джаки Акилиъс, Натали Бекър и др.

  • Събудих се в Мексико

    09:30:00 - 11:45:00

    Приключенски, комедия (САЩ, 2014. Режисьор: Скот Армстронг, В ролите: Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Уудуърд, Алисън Бри, Роза Салазар и др.

  • Деца на килограм 2

    11:45:00 - 13:30:00

    Комедия, семеен, САЩ, Канада, 2005. Режисьор: Адам Шанкман, В ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Кармен Електра, Тейлър Лаутнър, Юджийн Леви и др.

  • Умирай трудно

    13:30:00 - 16:00:00

    Екшън, трилър, САЩ, 1988. Режисьор: Джон Мактиърнън, В ролите: Брус Уилис, Бони Беделия, Реджиналд Вел. Джонсън, Алън Рикман, Александр Годунов и др.

  • Умирай трудно 2

    16:00:00 - 18:30:00

    Екшън, трилър, САЩ, 1990. Режисьор: Рени Харлин, В ролите: Брус Уилис, Бони Бедилиа, Уилям Атъртън, Франко Неро, Денис Франц, Уилям Садлър, Колъм Мийни, Джон Легуизамо и др.

  • Среднощен чудак

    18:30:00 - 21:00:00

    Фантастика, мистерия, САЩ, Гърция, 2016. Режисьор: Джеф Никълс, В ролите: Майкъл Шанън, Джоуел Еджъртън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Мартел, Бил Камп, Сам Шепърд и др.

  • Умирай трудно 4.0

    21:00:00 - 23:30:00

    Екшън, трилър, САЩ, UK, 2007. Режисьор: Лен Уайзман, В ролите: Брус Уилис, Джъстин Лонг, Тимъти Олифънт, Мери Елизабет Уинстед, Маги Кю, Клиф Къртис и др.

  • Тренировъчен ден

    00:45:00 - 01:45:00

    еп. 10, сериал

  • Легендите на утрешния ден

    01:45:00 - 02:45:00

    еп. 11, сез. 2, сериал

  • Бягство от затвора

    02:45:00 - 03:45:00

    еп. 3, сез. 4, сериал

  • Готъм

    03:45:00 - 04:45:00

    еп. 19, сез. 3, сериал

  • 4x4

    04:45:00 - 05:15:00

    еп. 11, сез. 4, предаване за офроуд автомобили

  • Луцифер

    05:15:00 - 06:00:00

    еп. 10, сез. 2, сериал

  • Трансформърс: Рескю Ботс

    06:00:00 - 08:00:00

    еп. 19, 22, сериал

  • Тежки престъпления, еп. 6 - 8

    08:00:00 - 11:00:00

    сез. 6, сериал

  • Пълен мрак

    11:00:00 - 13:00:00

    Хорър, фантастика, САЩ, 2000. Режисьор: Дейвид Туи, В ролите: Вин Дизел, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Кийт Дейвид и др. [14+].

  • Джурасик парк III

    13:00:00 - 15:00:00

    Приключенски, трилър, фантастика, САЩ, 2001. Режисьор: Джо Джонстън, В ролите: Сам Нийл, Уилям Мейси, Теа Леони, Алесандро Нивола, Тревър Морган, Лора Дърн и др.

  • Стрелата

    15:00:00 - 17:00:00

    еп. 8 и 9, сез. 7, сериал

  • Помощ 112

    17:00:00 - 17:30:00

    еп. 7, реалити поредица

  • Да Знаеш Как

    17:30:00 - 18:00:00

    еп. 6, сез. 2, предаване за ремонти и обзавеждане (П)

  • 4x4

    18:00:00 - 18:45:00

    еп. 12, сез. 4, предаване за офроуд автомобили

  • Хрониките на Ридик

    18:45:00 - 21:00:00

    Екшън, фантастика, САЩ, 2004. Режисьор: Дейвид Туи, В ролите: Вин Дизел, Танди Нютън, Колм Фиор, Джуди Денч, Карл Ърбън, Алекса Давалос, Кийт Дейвид и др. [14+].

  • BTV Новините

    21:00:00 - 21:30:00

  • Студио Шампионска лига с водещ Валери Генов

    21:30:00 - 22:00:00

  • УЕФА Шампионска лига 1/4

    22:00:00 - 00:00:00

    УЕФА Шампионска лига 1/4 финал: Реал Мадрид /Манчестър Сити - Ювентус /Олимпик Лион - пряко.

  • Фрактура

    01:45:00 - 04:00:00

    Предаване за рок музика (П)

  • Еротичен телепазар

    04:00:00 - 06:15:00

    Телепазар

  • Без багаж

    06:15:00 - 06:45:00

    Предаване за туризъм (П)

  • Уокър- тексаският рейнджър

    06:45:00 - 10:00:00

    сез. 2, сериал, 3 епизода

  • Приключението Посейдон

    10:00:00 - 11:50:00

    Приключенски екшън. В ролите: Адам Болдуин, Браян Браун, Рутгер Хауер, Стив Гутенберг, C. Томас Хауъл, Питър Уелър, Клайв Мантъл, Алекс Кингстън и др., I част.

  • Икона

    11:50:00 - 13:45:00

    Трилър. В ролите: Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., I част.

  • Карате кид 2

    13:45:00 - 16:00:00

    Екшън (П). В ролите: Пат Морита, Ралф Мачо, Мартин Ков и др

  • Престъпно предградие

    16:00:00 - 18:00:00

    Екшън (П). В ролите: Пол Уокър, Давид Бел, Брус Рамзи, Каталина Денис и др

  • Непобедимите 2

    18:00:00 - 20:00:00

    Екшън (П). В ролите: Брус Уилис, Джейсън Стейтъм, Силвестър Сталоун, Долф Лундгрен, Арнолд Шварценегер, Джет Ли, Жан, Клод Ван Дам, Чък Норис и др.

  • Последният- екшън герой

    20:00:00 - 22:40:00

    Екшън. В ролите: Арнолд Шварценегер, Еф Мъри Ейбрахам, Арт Карни, Чарлз Данс, Франк Макрае и др.

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00