Специалист Планиране и имплементация, Фиксирана мрежа – гр. София

Фиксиран достъп

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ние предоставяме съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ БЪДАТ ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

  • Участва във визуални огледи, което включва посещения на място и вземане на  технически решения за клиентска оптична свързаност
  • Осъществява инвеститорски контрол на изгражданите  фиксирани сайтове на  Vivacom
  • Координира дейностите, отнасящи се до изпълнението и одобрението на строителства
  • Участва в дейности по планиране и внедряване на проекти
  • Участва в проверка на документация по проекти, изготвени от външни подизпълнители
  • Поддържа бази данни на реализираните обекти, изготвя анализи и отчети
  • Пътувания и осъществяване на проверки в страната
  • Участва в технически огледи с цел приемане на изградени обекти

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

  • Висше образование, степен бакалавър, икономическа или техническа специалност
  • Минимум 1 година опит на сходна позиция
  • Познаване и опит в принципите на инвестиционния процес при конструирането на телекомуникационни сайтове
  • Отлични познания на всички нормативни документи, свързани с подготовката на технически проекти
  • Познаване на спецификите на материалите и оборудването, използвани за изграждането на фиксирани телекомуникационни мрежи ще се счита за предимство
  • Отлични компютърни познания - MS Office, AutoCad
  • Добро владеене на английски език – писмено и говоримо
  • Добри комуникативни умения, инициативност, работа в екип, аналитично мислене
  • Свидетелство за управление на МПС – категория „В”

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Редица придобивки като: Допълнително здравно застраховане, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта, възможност за работа от разстояние и много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография, не по-късно късно от 1 август 2024 г.