Специалист Разрешаване на проблеми, NOC Фиксиран достъп - гр. София

Оперативно управление на мрежата

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ние предоставяме съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ БЪДАТ ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

  • Идентифицира и отстранява проблеми при възникване на клиентски рекламации
  • Наблюдава мрежови елементи и услуги, изпълнява конфигурации и преконфигурации чрез системи за наблюдение
  • Изследва взаимовръзката между аларми и събития в мрежата
  • Следва инцидент и проблем мениджмънт процесите, разрешава и ескалира
  • Координира и подпомага служители от съответното звено при разрешаване на проблеми
  • Осигурява поддържането на мрежовите ключови показатели (KPI) и качеството на услугите (SLA) в договорените норми

 КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

  • Висше техническо образование - степен Бакалавър/Магистър в сферата на телекомуникационните технологии се счита за предимство
  • Познаване на съвременните мрежи – архитектура, елементи, интерфейси, протоколи, услуги и системи за управление
  • Професионален опит в някоя от изброените области: IP based networks, GPON, FTTx, MSANs, DSLAMs
  • Добри компютърни умения – MS Office и работа със специализиран софтуер
  • Комуникативност и умения за работа в екип
  • Проактивност и аналитичност
  • Работа в динамична среда
  • Способност за бързо усвояване на знания

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?

  • Конкурентно възнаграждение с възможност за годишен бонус спрямо представянето ти
  • Приятелска и екипна атмосфера
  • Възможност за работа от вкъщи в хибриден режим на работа
  • 23 дни платен годишен отпуск
  • 1 ден допълнителен платен отпуск за рожден ден
  • Редица придобивки като: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други
  • Търговски отстъпки в над 100 наши партньори в цялата страна - хотели, магазини, ресторанти, банки, авто услуги и още много други

Начин на кандидатстване

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография, не по-късно късно от 15 август 2024г.