Database Администратор DBA - гр. София

ИТ Инфраструктура и услуги

Vivacom е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За екипа на ИТ Инфраструктура и услуги ние търсим мотивиран и отговорен кандидат за позицията на Database Администратор.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ:

  • Инсталира и конфигурира Oracle Database/PostgreSQL софтуер
  • Създава и прави ъпгрейд на Oracle /PostgreSQL бази данни
  • Наблюдава достъпността и производителността на Oracle/PostgreSQL бази данни и предприема мерки за подобряването им
  • Разследва и разрешава инциденти с Oracle/PostgreSQL бази данни
  • Управлява  и изпълнява политики и процедури за бекъп и възстановяванена Oracle/PostgreSQL бази данни
  • Управлява и настройва политики за сигурност в Oracle/PostgreSQLбази данни
  • Запознава се с нови RDBMS и свързани с тях продукти
  • Осигурява данните да се съхраняват и извличат правилно
  • Проактивно работи с останалите членове на екипа, както и с разработчиците на софтуер във връзка с процеса по създаване на нови функционалности на ИТ системите.

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

  • Висше образование в сферата на информационните технологии, телекомуникациите или математиката
  • Минимум 1 годинa професионален опит с поддръжка на бази данни
  • Много добри познания за конфигуриране и администриране на Oracle RDBMS (версии 12c и нагоре) и PostgreSQL (версии 12 и нагоре)
  • Много добро познаване на техники и методи за  бекъп и възстановяване на Oracle/PostgreSQL бази данни, както и опит с ъпгрейди и миграции.
  • Добро познаване и работа със сървърни OS Linux и Windows
  • Добро владеене на английски език
  • Развити комуникационни умения и умения за работа в екип

Допълнително предимство ще има:

  • Опит в администриране на продукционни бази данни в сложна и силно скалируема среда
  • Опит с Oracle RAC и други клъстерни решения
  • Силно разбиране както на техническите, така и на бизнес потребностите в организацията.

ТОВА, КОЕТО ПРЕДЛАГАМЕ Е…

  • Конкурентно възнаграждение с възможност за годишен бонус спрямо представянето ти
  • Приятелска и екипна атмосфера
  • Възможност за работа от вкъщи в хибриден режим на работа
  • 23 дни платен годишен отпуск
  • 1 ден допълнителен платен отпуск за рожден ден
  • Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
  • Редица придобивки като: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други
  • Търговски отстъпки в над 100 наши партньори в цялата страна - хотели, магазини, ресторанти, банки, авто услуги и още много други

Начин на кандидатстване

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография за позицията не по-късно от 17 октомври 2024 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

към контакти