Специалист Оптимизация на мобилната мрежа – гр. София

Мобилен достъп

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ние предоставяме съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

 ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ ДА:

  • Участваш в дейностите по оптимизация на мрежата, планиране на капацитета на мрежата
  • Извършваш анализ на обходни измервания, изготвя репорти и предложение за подобряването на КПИ на мобилната мрежа
  • Извършваш анализ на КПИ на мрежата и предлага подобрения
  • Изготвяш анализи, репорти и предписания за оптимизация на мрежата
  • Изготвяш предложения за промени в съществуващи технически решения в мрежата
  • Участваш в оразмеряване на капацитета на мрежата
  • Извършваш обходни тестови измервания

 КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

  • Висше техническо образование, степен Бакалавър, специалност “Радио комуникационна или Телекомуникационна техника” или свързана с тях
  • Познания с нормативна база по далекосъобщенията – ще се счита за предимство
  • Познания на стандарти и технически изисквания за GSM, UMTS, LTE, NR
  • Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо
  • Отлични познания по Windows, MSOffice
  • Познания по MapInfo, Actix, Nemo
  • Познания по Huawei RAN ще се считат за предимство
  • Познания по SQL, бази данни
  • Умения за работа в екип, организираност и отговорност
  • Отлични комуникативни способности и инициативност
  • Свидетелство за управление на МПС – категория B
  • Възможност за пътувания в страната

 ТОВА, КОЕТО ПРЕДЛАГАМЕ Е:

  • Конкурентно възнаграждение с възможност за годишен бонус спрямо представянето ти
  • Приятелска и екипна атмосфера
  • Възможност за работа от вкъщи в хибриден режим на работа
  • 23 дни платен годишен отпуск
  • 1 ден допълнителен платен отпуск за рожден ден
  • Редица придобивки като: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други
  • Търговски отстъпки в над 100 наши партньори в цялата страна - хотели, магазини, ресторанти, банки, авто услуги и още много други

Начин на кандидатстване:

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография, не по-късно късно от 22 юли 2024г.