Старши специалист Мобилна пакетна мрежа – гр. София

Опорни мрежи за данни и глас

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ти ще бъдеш важна част от нашата мисия да предоставяме най-добрите услуги и клиентско изживяване на милиони потребители. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ БЪДАТ ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

  • Конфигуриране, оптимизиране и осигуряване на безаварийната работа на елементите на основната мобилна мрежа за данни.
  • Планиране на промени в мрежата – разширения, оптимизации, актуализация на софтуерни версии.
  • Планиране на подмяна на елементи и връзки  и провеждане на приемни тестове на нови елементи
  • Дейности за осъществяване на взаимно свързване с други фиксирани и мобилни оператори и отстраняване на възникнали проблеми с тях.
  • Активно участие в подготовката и реализацията на проекти свързани с мобилната комутационна мрежа като  подмяна на инфраструктура, нови мрежови услуги и др.
  • Активно участие при работа по проблеми и аварии в мрежата до пълното им отстраняване

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

  • Висше техническо образование - степен Бакалавър в сферата на телекомуникациите или информационните технологии
  • Познания и опит в работата с Мобилни клетъчни мрежи и Мобилни пакетни мрежи
  • Познания в областта на IMS архитектура/мрежи.
  • Познания на основните телекомуникационни протоколи и сигнализация - TCP/IP, MAP, SCCP, C7, SIP, Diameter.
  • Опит с планиране и поддръжка на IP/MPLS опорни мрежи
  • Unix/Linux базирани операционни системи.
  • Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо
  • Комуникативност и умения за работа в екип
  • Проактивност и организираност

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Редица придобивки като: Допълнително здравно осигуряване за теб и твоето семейство, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 15 юли 2024г.