Инженер Поддръжка Опорни мрежи за данни и глас – гр. София

Опорни мрежи за данни и глас

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ти ще бъдеш важна част от нашата мисия да предоставяме най-добрите услуги и клиентско изживяване на милиони потребители. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

 КАКВИ ЩЕ СА ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

  • Конфигурираш и осигуряваш безаварийната работа на елементите на основната мобилна мрежа в частта GSM/UMTS/IMS
  • Изпълняваш дейности за осъществяване на взаимно свързване с други фиксирани и мобилни оператори и отстраняване на възникнали проблеми с тях
  • Активно участваш в подготовката и реализацията на проекти свързани с мобилната мрежа.
  • Осигурява второ ниво на техническа поддръжка на основната GSM/UMTS/IMS мрежата в съответствие с определени SLA, като ръководи и организира отстраняването на повреди или внедрява решения за нормализиране функционирането на услугите.
  • Осигурява и организира провеждането на проактивни дейности за повишаване надеждността на мрежите и устройствата;
  • Осигурява и организира превантивни дейности с цел предотвратяване или свеждане до минимум на прекъсването на услугите.
  • Участваш в тестването на нови комутационни елементи при пускането им

 КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

  • Висше техническо образование  специалност Телекомуникации, Информационни технологии или Радиоелектроника
  • Познания в мобилни клетъчни мрежи, областта на IMS архитектура, основните телекомуникационни протоколи
  • Отлични компютърни умения - MS Office
  • Познания на основните телекомуникационни протоколи и сигнализация - TCP/IP, MAP, SCCP, C7, SIP, Diameter
  • Познания на IP/MPLS опорни мрежи
  • Unix/Linux базирани операционни системи.
  • Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо
  • Организиран и с много добри комуникативни умения
  • Мотивиран и позитивен
  • Умения за работа в екип работа

 КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Редица придобивки като: Допълнително здравно осигуряване за теб и твоето семейство, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 1 август 2024г.