Специалист Управление на стойността от клиенти – гр. София

Развитие на продажбите

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция “Развитие на продажбите“ търсим мотивиран и отговорен кандидат, който да заеме позиция Специалист Управление на стойността от клиенти.

Твоите отговорности ще бъдат да...

• Участваш в създаването на различни CRM инициативи и дейности към клиентите, целящи да развият взаимоотношенията ни с настоящите потребители, както и да създадат такива с потенциално новите. Дейностите включват и промотиране на услуги, както масови SMS/e-mail кампании, така и такива за задържане и продажби
• Участваш активно в проекти за разработване и имплементация на нови системи с цел подобряване на сегментацията за кампаниите и последваща реализация, както и проследяването им.
• Извършваш анализ на резултатите от проведените кампании
• Участваш в оптимизирането и подобряването на процеси и процедури, насочени към управление на взаимоотношенията с клиента, с цел повишаване на удовлетвореността.

Изисквания към кандидата:

• Висше образование, специалност - Икономика, Статистика или Математика
• Отлични познания и опит с MS Office (Excel, Access, Power Point, Word, Outlook)
• Базови умения за ползване на SQL ще се счита за предимство
• Отлично владеене на английски език
• Аналитично мислене и внимание към детайла

Предлагаме ти...

• Приятелска и екипна атмосфера
• Възможност за работа от вкъщи
• Съфинансиране на спортна карта от лидерите на пазара с възможност за заявяване и на придружителски карти
• Луксозен здравен пакет за Вас и семейството Ви
• Корпоративна застраховка злополука и здравни профилактични прегледи
• Възможност за психологическо консултиране
• 23 дни платен годишен отпуск
• 1 ден допълнителен платен отпуск за рожден ден
• Ваучер за закупуване на мобилно устройство по Ваш избор
• Търговски отстъпки в над 100 наши партньори в цялата страна - хотели, магазини, ресторанти, банки, авто услуги и още много други.

Начин на кандидатстване:

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 17 юли 2024 г.